ORGANİK TAVUK ( YAKLAŞIK 1,5 KG CİVARINDA-DONUK )

ORGANİK TAVUK ( YAKLAŞIK 1,5 KG CİVARINDA-DONUK )

Marka:DAMİ TAVUKÇULUK ( İzmir )
Ürün Kodu:1A01235-1
Stok Durumu:99
KDV Dahil: 40,00 TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle Ürün Karşılaştır
0 yorum  0 yorum     Yorum Yap

ÖNEMLİDİR : KARGO TESLİMATI 2 GÜN OLAN BÖLGELERE SATIŞI YAPILMAMAKTADIR. SİPARİŞİN SEHVEN GİRİLMİŞ OLMASI DURUMUNDA KARGO FİRMASI İLE GÖRÜŞÜLEREK TESLİMAT 1 GÜNDEN FAZLA İSE ÜCRET İADESİ NAKİT OLARAK YAPILIR.

Damii Gezen Tavuk, organik tavuk yetiştiriciliğinde yavaş büyüyen tavuk cinsini seçmiştir. Diğer organik tavuk üreticilerinden farklı olarak Damii Gezen Tavuk çiftliğinde yetişen tavuklar 2 misli uzun sürede gelişimini tamamlar.

Gün doğumundan batışına kadar Damii Organik Tavuk çiftliğinde serbest alanda gezen tavuklar, bu süre zarfında özel alanlarında eşinme, otlama, güneşlenme gibi bütün güdüsel davranışlarını gerçekleştirme fırsatı bulurlar. 

Gelişimi boyunca hiçbir stres faktöründe altında bulunmayan Damii Organik Tavuk çiftliği tavuklarında, antibiyotik ve antikoksidioz gibi kimyasallar kullanılmaz. Hayvanlarımızın sağlığı alanlarında uzman veteriner hekimler tarafından koruyucu hekimlik yöntemleri uygulanarak sağlanmaktadır. 

Damii organik tavuk çiftliğinde ekili bulunan kekik gibi antibakteriyel ve antiseptik özelliği taşıyan bitkilerle doğal bir koruma gerçekleşmektedir.

1 paket bütün tavuk yaklaşık 40 TL civarında gelmektedir. Kg bedeli 27 TLdir.

Yorum YapNot: HTML'ye dönüştürülmez!

Kötü           İyi